Seaded

Kauplus Õmblusmasinate abi

müük | hooldus | remont | konsultatsioon

Asud siin: Avaleht » Tingimused
Суббота, 13 Июл 2024
Üldtingimused lehel õmblusmasinad.ee ostude sooritamiseks.

Kasutajakonto ja registreerimine:


Kasutajakonto annab Sulle palju eeliseid, näiteks ei pea Sa ostu sooritades iga kord oma kontaktandmeid uuesti sisestama, see on turvaline, saad jälgida oma tellimuse staatust jne.

Registreerumisel saad valida endale sobiva kasutajanime ja salasõna. Täida kõik kohustuslikud väljad (need on märgitud tärniga), sest need on olulised kauba kiireks kättetoimetamiseks.

Kui oled meie püsiklient, pea meeles registreeruda ja sisse logida alati enne toodete ostukorvi lisamist. Kasutajaks registreerumisel on võimalik saada püsikliendi pakkumisi.

Ostu sooritamine:

Ostu alustades sisesta oma kasutajanimi ja parool. Kui Sa pole registreerunud kasutaja, täida vajalikud lahtrid ja saad ostu sooritada ka ilma, et oleksid püsiklient.

Vali välja meelepärased tooted, lisa ostukorvi. Tellimuse vormistamisel ole tähelepanelik ning kontrolli, et juba sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleks täpsed. Tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest. Saada tellimus.

Sellest hetkest loetakse Sinu tellimus esitatuks, kuid täitma hakatakse seda peale tellimuse summa laekumist. Peale tellimuse tasumist Sinu poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning tellimus võetakse täitmisele.

Tasuda saab Danske Panga arveldusarvele 333200780004 või SEB pank arveldusarvele 10022073943007
Selgitusse märgi kindlasti tellimuse number! Saajaks märkida OÜ Virgetex.

Tarneaeg ja postitus:

Kauba toimetame me Sinuni JETPAK teenust kasutades Eesti Vabariigi piirides või saad soovi korral ka meie juurde kaubale järgi tulla.
Postikulu on lehelt õmblusmasinad.ee sooritatud ostu puhul TASUTA.

Minimaalne tarneaeg on 1 päev ja maksimaalne kuni 14 päeva. Üldjuhul tarnime kauba Teieni 2-3 päeva jooksul. Mitme toote koos tellimisel sõltub Teie kauba tarneaeg kõige pikema tarneajaga kauba lõpptarnest.

NB! Kaubale on võimalik ka ise järele tulla meie poodi aadressil Tehnika 24. tööpäeviti E-R kella 10.00- 17.30 ja L 10.00- 14.00.

Raha tagasi garantii:

Kui selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode vigastamata ja pakendis tagastada ja Sa saad tasutud raha tagasi.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis!

Toote tagastamiseks palun saada e-kiri aadressile Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , kus on ära toodud järgmine info:
1. tagastatav toode,
2. arve number,
3. põhjus
4. arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

Raha kanname tagastatud toote eest Sinu arveldusarvele 7 tööpäeva jooksul alates kauba tagastamisest.

Garantii:

Kõigile toodetele kehtib GARANTII 2 AASTAT. Toote garantiitunnistuseks on Sinu e-maili peal olev arve.
Ostjal on õigus esitada müüjale kauba kohta pretensioon 2 aasta jooksul alates asja üleandmisest ostjale. Sel juhul ja kui ostja ja müüja ei lepi kokku toote parandamises või asendamises, peab esimesel poolel aastal müüja tõendama, et asja puudus on tekkinud selle valest kasutamisest või hooldusest. Ülejäänud poolteise aasta jooksul peab aga ostja tõendama, et ostetud asi oli juba ostmisel mittevastav ning ostja on seda õigesti kasutanud ja hooldanud. Garantii kehtib Eesti Vabariigi territooriumil.

Garantii kehtivuse tingimused:
Garantii aluseks on arve, mis tõestab kauba ostu lehelt õmblusmasinad.ee.
Garantii alla ei kuulu järgmised vead, mis on tekkinud:
*välistel põhjustel ehk ostja poolt tahtlikult või tahtmatult põhjustatud kahjustus.
*hooletusest või seadme valest kasutamisest.
*volitamata isiku teostatud hooldusest või kõrvalise isiku poolt sooritatud remondist.

Garantii alla ei kuulu toote tavapärane kulumine. Samuti ei kuulu garantii alla masina üldhooldus - reguleerimine, puhastus, õlitus.

Pretensioon tuleb esitada eesti keeles ja võimalikult arusaadavalt kirjeldatult tootel esineva puuduse kohta.
Tarbija pretensioon ei kuulu lahendamisele, kui Müüja tõestab, et puudused kauba kasutamisel on tekkinud tarbija süül.


Tellides meie e-poest kaupu, on transport Teile üle kogu Eesti TASUTA. Kõik meie käest osteud masinad omavad REAALSET GARANTIID ja hilisemat hoolduse võimalust. Rohkem kui ühe masina ostu soovi korral tehakse Teile individuaalpakkumine, ka telefoni või meili teel.
windows live messenger indir
limewire indir
casus telefon